Pomiń nawigację

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do konsultantów PARP, którzy pomogą Ci poznać nasze usługi i dotacje

Infolinia PARP

 

Udzielamy informacji o programach pomocowych realizowanych przez PARP - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30.

Słuchawka telefonu801 332 202

22 574 07 07

(koszt połączenia wg stawek operatora)

LiveChat

Zadaj pytanie online klikając w okno Widget - Potrzebujesz pomocy? w prawym dolnym rogu strony i wybierz opcję „Porozmawiaj z Konsultantem”.

Zakres informacji udzielanych przez konsultantów Infolinii PARP

Infolinia PARP

Skontaktuj się z nami!

Badanie satysfakcji Infolinii PARP

Badanie satysfakcji Infolinii PARP

Jeśli kontaktowałeś się z naszą Infolinią, zachęcamy do udziału w badaniu satysfakcji klienta. Agencja badawcza PBS Sp z.o.o na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości będzie kontaktować się telefonicznie z osobami z prośbą o udzielenie odpowiedzi na klika pytań. Państwa głos jest dla nas ważny i w trosce o wysoką jakość oferowanych usług monitorujemy jakość rozmów naszych konsultantów.


Więcej o badaniu satysfakcji Infolinii PARP

Dyżur eksperta

Dyżur eksperta

Kontakt z ekspertem

Masz pytania do eksperta? Sprawdź godziny i terminy kontaktu do wybranego konkursu.

Dyżury ekspertów są tymczasowe.

 


Telefoniczny

Słuchawka telefonu 880 - 524 - 995

  • Dyżury eksperta ds. Dyrektywy Drugiej Szansy

      Piątki, godz. 14:00 – 17:00

Słuchawka telefonu22 574 07 07 lub 801 332 202 w komunikatach IVR prosimy wybrać 5 następnie 3

  • Gospodarka o obiegu zamkniętym w MŚP, Etap I – Opracowanie modelu biznesowego GOZ-transformacji

    Poniedziałki i czwartki w godz. 10:00 – 12:00

Słuchawka telefonu 22 574 07 07 lub 801 332 202 w komunikatach IVR prosimy wybrać 5 a następnie 2

  • Laboratorium innowatora - oferta dla operatorów 

      Środy i piątki, godz. 11:00 – 13:00

Skorzystaj z usług informacyjnych dla firm

Infolinia FENG

Słuchawka telefonu22 262 99 95

 

Innopoint
Innopoint
STEP Jeśli nie masz pomysłu na projekt skorzystaj ze STEP
STEP
Innovation Coach Jeśli nie masz pomysłu na projekt skorzystaj z IC
Innovation Coach

Chcesz rozwinąć swoją firmę, skierować ją na ścieżkę innowacji, spróbować swoich szans na rynkach zagranicznych, kupić i wdrożyć wyniki badań? Sprawdź możliwości dofinansowania Twojego projektu ze środków europejskich? Skorzystaj z usług Innopoint, STEP i Innovation Coach.

Innopoint to usługa dla przedsiębiorców zainteresowanych skorzystaniem z Programu Fundusze Europejskiej dla Nowoczesnej Gospodarki. STEP to propozycja dla osób, które mają pomysł na projekt. Dla osób, które nie mają jeszcze pomysłu i dopiero myślą o wprowadzeniu innowacji do swojego przedsiębiorstwa mamy natomiast Innovation Coach.

Skorzystaj z usług informacyjnych dla firm

Infolinia Polskiego Funduszu Rozwoju

Infolinia Polskiego Funduszu Rozwoju

W związku z przynależnością PARP do Grupy PFR, pytania ogólne dotyczące działań realizowanych przez Agencję można także kierować do infolinii Polskiego Funduszu Rozwoju 0 800 800 120.

Informacje podane przez Infolinię PARP oraz przez pracowników PARP mają jedynie charakter kierunkowy i służą zorientowaniu się w możliwościach, jakie dają realizowane przez PARP programy pomocowe. Czytaj więcej

Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty programowej PARP powinny sięgnąć bezpośrednio do dokumentów źródłowych danego programu, w szczególności do tekstów komunikatów, ogłoszeń, regulaminów konkursów itp. źródeł oficjalnie opublikowanych. PARP nie ponosi odpowiedzialności w przypadku zaniechania staranności przy zapoznawaniu się z informacjami źródłowymi ponieważ jedyną podstawą ubiegania się o pomoc finansową i udzielenia pomocy finansowej są akty prawne powszechnie obowiązujące oraz dokumenty, w tym wytyczne, przyjęte przez właściwe instytucje i opublikowane zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami, w tym zgodnie z ustawą z dnia 11 lipca 2014 r. o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014–2020 (Dz.U. 2014 poz. 1146, z późn. zm.).

Administratorem danych osobowych jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie przy ul. Pańskiej 81/83. Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania i ich archiwizacji. Dane mogą zostać udostępnione podmiotom kontrolującym i nadzorującym PARP. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie może uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na zadane pytania.