Szanowni Państwo,

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zamierza uruchomić postępowanie na wykonanie fabularnego filmu promocyjnego dotyczącego projektu Poland Prize.

Film promocyjny będzie skierowany do szerokiego grona osób zaangażowanych w realizację projektu pilotażowego i zainteresowanych jego efektami: start-upowców (młodych przedsiębiorców do 35 roku życia), przedstawicieli ekosystemu start-upowego (miast, parków naukowo-technologicznych, inkubatorów przedsiębiorczości), przedstawicieli administracji rządowej oraz Komisji Europejskiej, inwestorów i mentorów. Film ma na celu ukazanie Polski jako hubu innowacji, miejsca dobrego do startu dla młodych firm pod kątem infrastruktury technicznej oraz dostępu do wiedzy, laboratoriów i sieci mentorów. Film powinien pokazać Polskę jako centrum Europy i idealne miejsce do ekspansji ze wschodu na zachód, północ - południe i odwrotnie, a potem na resztę świata. Poland Prize będący częścią Start in Poland to wysoce wyspecjalizowany program, który łączy ideę inkubacji i akceleracji oraz kładzie szczególny nacisk na przygotowanie zagranicznego startupu do działania w Polsce, jego rozwój i nakreślenie dalszej ścieżki funkcjonowania wykorzystując przy tym wszelkie dostępne zasoby. Eksperci sześciu operatorów programu aktywnie poszukują zagranicznych twórców technologii w wybranych krajach pokrywających niemal całą Europę, Azję i Amerykę Północną. Każdy z nich specjalizuje się w wybranych branżach.

Celem działania jest przyciągnięcie do Polski zagranicznych start-upów, które w ramach polskiej infrastruktury oraz z pomocą partnerów zasilą gospodarkę w nowe technologie oraz pozwolą na zwiększenie stanowisk pracy. Liczne aplikacje wpływające w ramach naborów świadczą o tym, że Polska śmiało może konkurować z ofertą z Londynu, Berlina czy Paryża.

Uzyskanie informacji o kosztach realizacji filmów pozwoli nam - jako zamawiającemu przygotować odpowiedni budżet i uruchomić przedmiotowe postępowanie, którego ogłoszenie planowane jest w lutym (sama realizacja około 2 miesięcy).

Na wycenę kosztów czekamy do 05.02.2019 r.

  1. Na stronie https://www.youtube.com/user/parpgovpl można zapoznać się z wcześniejszymi realizacjami PARP.

Dodatkowych informacji udziela:

Adrianna Beredzińska, Departament Komunikacji i Marketingu, e-mail:

adrianna_beredzinska@parp.gov.pl

Wycenę proszę przesłać w formie tabeli dostępnej w załączniku numer 1 na adres email:  adrianna_beredzinska@parp.gov.pl w terminie do 05.02.2019 r. do godziny 12:00 wpisując w temacie wiadomości: „Film promujący Poland Prize”.

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.  


 Materiały do pobrania
   Szacowanie wartości zamówienia - Załącznik nr 1Download this file (Szacowanie wartości zamowienia zał. 1.docx).docx29 kB pobierz
   Załącznik nr 2Download this file (załącznik nr 2.docx).docx14 kB pobierz

Opublikowano: 29.01.2019 13:12           Poprawiono: 29.01.2019 15:16     
Modyfikujący: dawid_cybulski     Udostępniający: dawid_cybulski     Autor dokumentu: