W związku z planowanym ogłoszeniem zamówienia Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zwraca się z prośbą o wycenę kosztów usługi polegającej na przygotowaniu do druku (opracowanie graficzne, skład), dostarczeniu pakietu fotografii z banku zdjęć, wykonaniu korekty językowej, druku, konwersji oraz dystrybucji 8 numerów Biuletynu Euro Info w 2019 r.


Szczegółowe informacji o usłudze znajdują się w dokumentach pn. Informacja o zleceniu, Przykładowy Biuletyn Euro Info i Formularz szacowania wartości zamówienia.


Wycenę prosimy przesłać w formie wypełnionej tabeli (załącznik pn. Formularz szacowania wartości zamówienia) na adres e-mail: pawel_sikorski@parp.gov.pl w terminie do 15 stycznia 2019 r. do godz. 15.30.


Jednocześnie informujemy, że niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl Kodeksu cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.


 Materiały do pobrania
   Informacja o zleceniuDownload this file (Informacja o zleceniu.docx).docx25 kB pobierz
   Formularz szacowania wartości zamówieniaDownload this file (Formularz szacowania wartości zamówienia.docx).docx31 kB pobierz
   Przykładowy BiuletynDownload this file (Przykładowy Biuletyn.pdf).pdf1364 kB pobierz

Opublikowano: 08.01.2019 12:19           Poprawiono: 08.01.2019 12:19     
Modyfikujący:      Udostępniający: dawid_cybulski     Autor dokumentu: