Program staży w PARP

Chcesz poznać świat funduszy unijnych, zobaczyć jak wygląda projektowanie działań w zakresie stymulowania rozwoju polskiej gospodarki?

Program Staży w PARP

 

Program Staży w PARP jest doskonałą okazją, aby poznać realia pracy w jednej z najważniejszych polskich instytucji w zakresie wdrażania środków unijnych. Program dedykujemy absolwentom i studentom studiów wyższych.

Oferujemy

Na stażu w PARP możez liczyć na:

  • 3 miesięczne płatne staże, w których staniesz się częścią naszego zespołu,
  • elastyczne godziny współpracy,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie opiekuna stażu,
  • zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia z obszaru wdrażania środków unijnych,
  • możliwość czerpania inspiracji do tego, jak planować swoją karierę zawodową z wykorzystaniem wiedzy o środkach unijnych.

Oczekujemy

Od stażystów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie nauki,
  • bardzo dobrej znajomości programu MS Office,
  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz otwartości na poznawanie nowych technologii,
  • wysokich zdolności analitycznych oraz precyzji w wykonywaniu zadań,
  • umiejętności organizacji pracy własnej.

APLIKUJ

Kogo szukamy?

 

Obecnie poszukujemy stażystów do następujących zespołów:

APLIKUJ

Klikając w przycisk „Aplikuj”, a następnie „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na staż/praktyki. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@parp.gov.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie na praktyki/staże i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu HR, kadra kierownicza oraz dostawcy usług służących rekrutacji.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na praktyki/staże przez okres 3 miesięcy od daty zakończenia rekrutacji. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@parp.gov.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@parp.gov.pl. Każdemu przysługuje ponadto prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych na niewłaściwe przetwarzanie jego danych.


              
Modyfikujący: Paweł Skowera     Udostępniający: Piotr Tyrakowski     Autor dokumentu: