Pomiń nawigację

12 luty 2024

Szacowanie wartości zamówienia na: usługi eksperckie w formie artykułów (utworów autorskich)/opracowań na potrzeby publikacji poświęconej zagadnieniu wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) na potrzeby ewaluacji programów

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach procedury rozeznania rynku, zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny usług eksperckich w formie artykułów (utworów autorskich)/opracowań na potrzeby publikacji poświęconej zagadnieniu wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) na potrzeby ewaluacji programów.

W związku z prowadzonymi pracami przygotowawczymi do uruchomienia zamówienia, zwracamy się z prośbą o zapoznanie się z poniżej zamieszczonym dokumentem i oszacowanie kosztów usługi zgodnie z formularzem wyceny.

Niniejsze zapytanie prowadzone jest w celu dokonania właściwego oszacowania wartości docelowego zamówienia i nie stanowi oferty w myśl. Art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Wycenę proszę przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 19 lutego 2024 r., godz. 23:59, wpisując w temacie wiadomości Wycena publikacji.

Przygotowując wycenę prosimy skorzystać z załączonego formularza.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki do pobrania

Opublikowano: 12.02.2024 13:31
Poprawiono: 12.02.2024 13:31
Modyfikujący: katarzyna_mikstacka
Udostępniający: katarzyna_mikstacka
Autor dokumentów: