Pomiń nawigację

24 styczeń 2024

Szacowanie wartości zamówienia polegającego na realizacji spotu telewizyjnego

W związku z planowanym ogłoszeniem zamówienia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, zwracamy się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny realizacji spotu telewizyjnego dotyczącego 20-lecia Polski w Unii Europejskiej i pokazującego wsparcie dla przedsiębiorców realizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.


Opis przedmiotu zamówienia oraz formularz wyceny stanowią odpowiednio załącznik nr 1 i 2 do niniejszej zapytania. Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Prosimy o przekazanie informacji w ww. zakresie w terminie do dnia 2 lutego 2024 r. do godz. 14:00 na załączonym formularzu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości: „Szacowanie – realizacja spotu telewizyjnego”. Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Opublikowano: 24.01.2024 15:17
Poprawiono: 24.01.2024 15:26
Modyfikujący: katarzyna_mikstacka
Udostępniający: katarzyna_mikstacka
Autor dokumentów: Małgorzata Milasiewicz