Pomiń nawigację

06 listopad 2023

Szacowanie wartości zamówienia polegającego na realizacji produktów promocyjnych audio-video oraz fotograficznych związanych z działaniami realizowanymi przez PARP

W ramach procedury rozeznania rynku Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny zamówienia polegającego na realizacji produktów promocyjnych audio-video oraz fotograficznych związanych z działaniami realizowanymi przez PARP.

Przedmiot zamówienia

Przedmiot zamówienia jest opisany w Zakresie Zadań Wykonawcy (załącznik nr 1) w ilościach podanych w Formularzu Oszacowania Wartości Zamówienia (załącznik nr 2)

Do zrealizowania zadania niezbędne jest oszacowanie jego wartości. Zwracamy się z prośbą o podanie szacunkowych kosztów realizacji tego zamówienia w podziale na cenę łączną netto i brutto oraz koszty poszczególnych zadań na załączonej tabeli (załącznik nr 2)

Wycenę proszę przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 14.11.2023 r. do godz. 12.00, wpisując w temacie wiadomości: „Szacowanie: usługa foto-video”.

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Opublikowano: 06.11.2023 16:09
Poprawiono: 06.11.2023 16:09
Modyfikujący: Konrad Zdanowski
Udostępniający: Konrad Zdanowski
Autor dokumentów: Piotr Sidorowicz