Pomiń nawigację

08 wrzesień 2023

Szacowanie wartości zamówienia - rekrutacja, opracowanie diagnozy kondycji przedsiębiorstwa i monitoring usług rozwojowych

W związku z planowanym ogłoszeniem konkursu „Wsparcie firm w okresowych trudnościachw ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny poniższych zadań:

  1. Koszt rekrutacji jednego przedsiębiorcy (samozatrudniony) lub przedsiębiorcy delegującego do udziału w projekcie pracownika/pracowników.
  2. Koszt opracowania jednej Diagnozy kondycji przedsiębiorstwa.
  3. Koszt przeprowadzenia jednej wizyty monitoringowej Usługi Rozwojowej.

Szczegółowy zakres zadań dostępny jest w załączonym Formularzu szacowania.

Wycena może dotyczyć wybranego zadania. 

Uprzejmie prosimy o przesłanie wypełnionego formularza najpóźniej do 15.09.2023 r. do godz. 12.00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w temacie wiadomości: „Szacowanie wartości zamówienia Wsparcie firm w okresowych trudnościach”.

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

 

Pliki do pobrania

Opublikowano: 08.09.2023 13:33
Poprawiono: 08.09.2023 13:33
Modyfikujący: izabela_skolimowska
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: Urszula Golec