28 kwiecień 2021

Szacowanie wartości zamówienia dotyczącego wsparcia eksperckiego przy realizacji drugiej edycji badań jakościowych i ilościowych w branżach chemicznej oraz gospodarce wodno-ściekowej i rekultywacji w ramach projektu BBKL II

W związku z planowanym ogłoszeniem zamówienia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, zwracamy się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny usługi dotyczącej wsparcia eksperckiego przy realizacji drugiej edycji badań jakościowych i ilościowych w branżach chemicznej oraz gospodarce wodno-ściekowej i rekultywacji w ramach projektu BBKL II.

Szczegółowy zakres zadań dostępny jest w załączonym pliku.

Prosimy o przekazanie wyceny w terminie  do dnia 4 maja 2021 r. do godz. 12:00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w temacie wiadomości: „Wsparcie eksperckie”

Wszelkich dodatkowych informacji udziela: Adriana Skorupska - Departament Analiz i Strategii, PARP, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Pliki do pobrania

Opublikowano: 28.04.2021 16:04
Poprawiono: 28.04.2021 16:05
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: Adriana Skorupska