23 kwiecień 2021

Szacowanie wartości zamówienia polegającego na przygotowaniu opinii eksperckich, dotyczących certyfikatów/ akredytacji lub uprawnień z mocy prawa, w zakresie spełniania warunków wpisu podmiotów do Bazy Usług Rozwojowych

W związku z planowanym ogłoszeniem zamówienia Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie opinii eksperckich, dotyczących certyfikatów/ akredytacji lub uprawnień z mocy prawa, w zakresie spełniania warunków wpisu podmiotów do Bazy Usług Rozwojowych.

W załączniku nr 1 znajduje się zakres zadań. W załączniku 2 i 3 znajdują się wzory formularzy opinii, których dotyczy zamówienie. W załączniku 4 znajduje się natomiast formularz kalkulacji kosztów.

Dodatkowych informacji udziela Weronika Dałek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szacunkowe koszty prosimy przesłać na załączonym formularzu najpóźniej do 30 kwietnia 2021 r. do godz. 15:00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Opublikowano: 23.04.2021 15:27
Poprawiono: 23.04.2021 15:28
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: Weronika Dałek