22 marzec 2021

Szacowanie wartości zamówienia dotyczącego weryfikacji baz danych w badaniach dla 6 branż w projekcie Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego II

W związku z planowanym ogłoszeniem zamówienia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, zwracamy się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny usługi dotyczącej weryfikacji baz danych w dwóch edycjach badań ilościowych w 6 branżach w ramach projektu Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego II.

Szczegółowy zakres zadań dostępny jest w załączonym pliku.

Prosimy o przekazanie wyceny w terminie  do dnia 24 marca 2021 r. do godz. 12:00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w temacie wiadomości: „Weryfikacja baz”

Wszelkich dodatkowych informacji udziela: Adriana Skorupska - Departament Analiz i Strategii, PARP, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Opublikowano: 22.03.2021 13:24
Poprawiono: 22.03.2021 13:25
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: Adriana Skorupska