19 luty 2021

Szacowanie wartości zamówienia „Infolinia PARP – zewnętrzna obsługa klienta”

W związku z planowanym ogłoszeniem zamówienia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zwracamy się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny zamówienia „Infolinia PARP - zewnętrzna obsługa klienta”.

Szczegółowy zakres zadań dostępny jest w załączniku nr 1. 

W ramach przedstawionej kalkulacji prosimy o podanie cen netto i brutto w złotych, w dwóch opcjach dla każdego zadania (w tym wycena zadania 3 w różnych wariantach cenowych) na formularzu stanowiącym załącznik nr 2.

Prosimy o przekazanie informacji w ww. zakresie w terminie do 25.02.2021 r. do godz. 12:00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w temacie wiadomości: "Infolinia PARP - wycena"

Wszelkich dodatkowych informacji udziela: Aneta Zielińska-Sroka

Departament Komunikacji i Marketingu PARP
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych."

Opublikowano: 19.02.2021 11:39
Poprawiono: 24.02.2021 15:19
Modyfikujący: izabela_skolimowska
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: Aneta Zielińska-Sroka