20 listopad 2020

Szacowanie wartości zamówienia „Rekrutacja uczestników, promocja projektu SWO, zawarcie umów wsparcia oraz przygotowanie pogłębionej diagnozy kondycji przedsiębiorstw” (makroregion 2: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie)

W związku z planowanym ogłoszeniem zamówienia Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny planowanego zamówienia pn.:„Rekrutacja uczestników, promocja projektu SWO, zawarcie umów wsparcia oraz przygotowanie pogłębionej diagnozy kondycji przedsiębiorstw” (makroregion 2: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie).

Szczegółowy zakres zadań wykonawcy dostępny jest w załączonym pliku.

Uprzejmie prosimy o przesłanie wyceny wartości zamówienia najpóźniej do dnia 27.11.2020 r na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w temacie wiadomości: „SWO - makroregion 2 – wycena”.

 

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Opublikowano: 20.11.2020 12:45
Poprawiono: 20.11.2020 15:49
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: Anna Smoczyńska