16 październik 2020

Szacunkowa wycena zamówienia - Akademia Menadżera Innowacji

W związku z prowadzonym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości projektem pozakonkursowym „Akademia Menadżera Innowacji”, Departament Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach, zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny zamówienia:

1) na pozyskiwanie i zatrudnianie kadry merytorycznej na potrzeby świadczenia kompleksowych usług szkoleniowych na rzecz przedsiębiorstw biorących udział w III edycji programu Akademia Menadżera Innowacji (AMI),

2) zapewnienie kompleksowej technicznej organizacji III edycji programu AMI,

3) wsparcie rekrutacji przedsiębiorców do udziału w III edycji programu AMI oraz kompleksowej obsługi administracyjnej  przedsiębiorstw i pozostałych Uczestników biorących udział w III edycji programu AMI,

4) prowadzenie sprawozdawczości na rzecz Zamawiającego,

5) (w ramach prawa opcji) zapewnienie pomieszczeń lub sal na organizację zjazdów tematycznych.

Zakres oraz szczegółowe wymagania dotyczące realizacji usługi zostały opisane w załączonym pliku.

Szacunek, według wskazanego wzoru, proszę wysłać na adresy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 23 października 2020 r. do godz. 12:00, wpisując w temacie wiadomości: Usługa szkoleniowa na rzecz realizacji programu Akademia Menadżera Innowacji -  wycena.

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.”

Opublikowano: 16.10.2020 15:36
Poprawiono: 16.10.2020 16:09
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: