12 październik 2020

Zaprojektowanie, wykonanie i dostarczenie materiałów graficznych w formie zestawu grafik postaci wektorowych (Characters set)

W związku z planowanym ogłoszeniem zamówienia w ramach realizacji projektu Akademia PARP Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny przedmiotu zamówienia na „Zaprojektowanie, wykonanie i dostarczenie materiałów graficznych w formie zestawu grafik postaci wektorowych (Characters set)”, opisanego w załączonych plikach.

Prosimy o przesłanie wyceny wartości zamówienia na załączonym formularzu szacowania wartości zamówienia (Zał. Nr 2) najpóźniej do 15.10.2020 r. do godziny 12:00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości: „Szacowanie – Stworzenie zestawu grafik postaci wektorowych na potrzeby Akademii PARP

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Opublikowano: 12.10.2020 16:10
Poprawiono: 12.10.2020 16:11
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: