09 wrzesień 2020

Szacowanie wartości zamówienia na realizację zamówienia polegającego na wykonaniu i dostawie materiałów promocyjnych

Szacowanie wartości zamówienia na realizację zamówienia polegającego na wykonaniu i dostawie materiałów promocyjnych wg projektów graficznych Zamawiającego i zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi wraz z dostawą materiałów pod wskazany przez Zamawiającego adres.

W związku z planowanym ogłoszeniem zamówienia Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (w ramach procedury rozeznania rynku), zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny. Szczegółowy zakres zadań dostępny jest w załączonym pliku.

W ramach przedstawionej kalkulacji ceny prosimy o podanie ceny netto i brutto w złotych dla każdej części zamówienia, na załączonym formularzu szacowania.

Prosimy o przekazanie informacji w ww. zakresie w terminie do 16 września br. (do godziny 12:00) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela: Renata Adamczyk, Departament Komunikacji i Marketingu, tel.: 22 432 71 50, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niniejsze zapytanie prowadzone jest w celu dokonania właściwego oszacowania wartości docelowego zamówienia i nie stanowi oferty w myśl. Art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Opublikowano: 09.09.2020 15:32
Poprawiono: 09.09.2020 15:34
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: