13 luty 2020

Szacowanie wartości zamówienia na kompleksową organizację wydarzenia o charakterze konferencyjno-wystawienniczym dla odbiorców działań PARP - użytkowników Bazy Usług Rozwojowych

W związku z planowanym ogłoszeniem zamówienia Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny.

Szczegółowy zakres zadań dostępny jest w załączonym pliku.

W ramach przedstawionej kalkulacji ceny prosimy o podanie ceny netto i brutto w złotych dla każdej części zamówienia, na załączonym formularzu szacowania.

Wycenę proszę przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 25.02.2020 r. do godz. 12.00, wpisując w temacie wiadomości: „Targi BUR”.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela: Małgorzata Milasiewicz, Departament Komunikacji i Marketingu, tel.: 22 432 88 18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych

Opublikowano: 13.02.2020 15:04
Poprawiono: 19.02.2020 14:44
Modyfikujący: izabela_skolimowska
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: