12 luty 2020

Szacowanie wartości zamówienia na realizację materiałów audio – video PARP

W ramach procedury rozeznania rynku Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny zamówienia polegającego na opracowaniu, realizacji i dostarczeniu materiałów audio – video związanych z działaniami realizowanymi przez PARP. 

Szczegółowy zakres zadań dostępny jest w załączniku nr 1: „ Zakres Zadań Wykonawcy”

Wycenę  kosztów usługi prosimy przesłać w formie załączonego formularza (Załącznik nr.2  Formularz oszacowania wartości zamówienia materiały audio – video) na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w terminie do 20.02.2020r. do godz. 16:00.

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Szacowanie – materiały AV”.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela: Anna Trzasko – Departament Komunikacji i Marketingu PARP, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niniejsze szacowanie wartości zamówienia nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem ani zapytaniem o cenę w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Opublikowano: 12.02.2020 15:25
Poprawiono: 12.02.2020 15:25
Modyfikujący: 
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: