11 luty 2020

Szacowanie wartości zamówienia: Wycena kosztów wykonania ekspertyzy w zakresie kosztów przygotowania projektu o Eurogrant oraz analizy i oceny merytorycznej opracowanej Metodologii obliczenia kwoty ryczałtowej w ramach poddziałania 2.3.6 Granty na Eurogra

Szacowanie wartości zamówienia: Wycena kosztów wykonania ekspertyzy w zakresie kosztów przygotowania projektu o Eurogrant oraz analizy i oceny merytorycznej opracowanej Metodologii obliczenia kwoty ryczałtowej w ramach poddziałania 2.3.6 Granty na Eurogranty Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

W związku z planowanym ogłoszeniem zamówienia Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zwraca się z prośbą o oszacowanie kosztu zlecenia polegającego na wykonaniu ekspertyzy w zakresie kosztów przygotowania projektu o Eurogrant oraz analizy i oceny merytorycznej opracowanej Metodologii obliczenia kwoty ryczałtowej w ramach poddziałania 2.3.6 Granty na Eurogranty Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój przez ekspertów posiadających wiedzę o rynku usług doradczych związaną z przygotowaniem projektów o Eurogrant lub o metodach związanych z przygotowaniem projektów o Eurogrant oraz o kosztach z tym związanych.

Prosimy o dokonanie oszacowania kosztu zlecenia usługi i przesłanie jej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25 lutego 2020 r. do końca dnia, wpisując w temacie wiadomości: „Analiza kosztów przygotowania projektu o Eurogrant”.

Niniejsza wiadomość nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

 

Opublikowano: 11.02.2020 09:03
Poprawiono: 17.02.2020 08:35
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: Paweł Skowera
Autor dokumentów: Izabela Fiszer