29 listopad 2019

Szacowanie wartości zamówienia dotyczącego wsparcia eksperckiego przy realizacji dwóch edycji badań jakościowych i ilościowych w projekcie Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego i Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego II

W związku z planowanym ogłoszeniem zamówienia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, zwracamy się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny usługi wsparcia eksperckiego przy realizacji dwóch edycji badań jakościowych i ilościowych w ramach projektów Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego i Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego II.

Szczegółowy zakres zadań dostępny jest w załączonym pliku.

Prosimy o przekazanie informacji w ww. zakresie w terminie  do dnia 5 grudnia 2019 roku do godz. 15:00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w temacie wiadomości: „Usługi eksperckie”

Wszelkich dodatkowych informacji udziela: Adriana Skorupska - Departament Analiz i Strategii, PARP, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Opublikowano: 29.11.2019 08:17
Poprawiono: 29.11.2019 08:17
Modyfikujący: 
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: