09 wrzesień 2019

Opracowanie i wdrożenie systemu monitoringu działań Animatorów Platform Startowych wraz z systemem wsparcia doradczo-szkoleniowego oraz systemem monitoringu startupów, które zakończą inkubację w Platformach startowych

W związku z realizacją przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (dalej: PARP) Programu Operacyjnego Polska Wschodnia oś Priorytetowa I Przedsiębiorcza Polska Wschodnia działanie 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, zwracam się z prośbą o wycenę zlecenia polegającego na opracowaniu i wdrożeniu systemu monitoringu działań Animatorów Platform startowych wraz z systemem wsparcia doradczo-szkoleniowego oraz systemem monitoringu startupów, które zakończą inkubację w Platformach startowych.

Niniejsze zapytanie prowadzone jest w celu dokonania właściwego oszacowania wartości docelowego zamówienia i nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

W załączeniu szczegóły związane z wyceną jak również Formularz szacowania wartości zamówienia.

Proszę o przesłanie szacunkowej wyceny sporządzonej na Formularzu szacowania wartości zamówienia na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 13.09.2019 r. do godz. 16.00, wpisując w temacie wiadomości: „Opracowanie i wdrożenie systemu monitoringu działań Animatorów Platform Startowych wraz z systemem wsparcia doradczo-szkoleniowego oraz systemem monitoringu startupów, które zakończą inkubację w Platformach startowych- wycena”.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Agata Wieruszewska, Departament Rozwoju Startupów, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Opublikowano: 09.09.2019 13:06
Poprawiono: 09.09.2019 13:08
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: