06 wrzesień 2019

Opracowanie i produkcja anglojęzycznej publikacji na temat sektora IT-ICT w Polsce

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do złożenia ofert na opracowanie i produkcję anglojęzycznej publikacji na temat sektora IT-ICT w Polsce; znak sprawy: p/255/DWP/2019.

Przedmiot zamówienia obejmuje:

  1. przygotowanie anglojęzycznej publikacji, obejmującej: tłumaczenie na język angielski części merytorycznej publikacji, przygotowanie anglojęzycznej bazy produktów i usług polskich podmiotów z branży IT/ICT, przygotowanie graficzne i techniczne, druk, konwersję do e-booka i dostawę publikacji,
  2. przygotowanie graficzne i techniczne, produkcję, konfekcjonowanie oraz dostawę materiałów promocyjnych.

Termin składania ofert upływa w dniu 16 września 2019 r. o godzinie 11:00. Ofertę należy złożyć drogą elektroniczną – skan podpisanej oferty przez Wykonawcę – na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (w tytule maila proszę wpisać: „Opracowanie i produkcja anglojęzycznej publikacji na temat sektora IT-ICT w Polsce- nr postępowania p/255/DWP/2019”.


Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia oraz sposobu przygotowania oferty znajdują się w "Zaproszeniu do złożenia oferty".

Opublikowano: 06.09.2019 08:57
Poprawiono: 27.09.2019 13:39
Modyfikujący: Michał Kołodziej
Udostępniający: Michał Kołodziej
Autor dokumentów: