09 sierpień 2019

Szacowanie kosztu godziny pracy doradcy za przeprowadzenie szkolenia z zakresu ustawy Prawo zamówienia publiczne

W związku z planowanym ogłoszeniem konkursu w ramach POWER 2014-2020 na realizację projektu szkoleniowo-doradczego skierowanego do przedstawicieli MMŚP w zakresie zamówień publicznych zwracamy się do Państwa z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny godziny pracy doradcy za przeprowadzenie doradztwa z zakresu ustawy Prawo zamówień publicznych skierowanego do przedsiębiorców sektora MMSP (i ich pracowników), zainteresowanych ubieganiem się o zamówienia publiczne na terenie Polski.

Zakres zadań i sposób kalkulacji kosztów dostępny jest w załączniku.

Informację zwrotną prosimy kierować drogą e-mailową na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 19 sierpnia 2019 r., wpisując w temacie wiadomości: „Doradztwo PZP”.

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamówienie będzie finansowane ze środków Funduszy Europejskich w ramach perspektywy Unii Europejskiej 2014-2020 i budżetu państwa.

Opublikowano: 09.08.2019 08:01
Poprawiono: 13.08.2019 11:01
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: