02 lipiec 2019

Opracowanie 2 raportów dotyczących: włączenia definicji klastra do polskiego porządku prawnego oraz koncentracji geograficznej klastrów

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie raportu z analizy różnych źródeł wiedzy w zakresie włączenia definicji klastra do porządku prawnego wybranych państw oraz przygotowanie wniosków/rekomendacji dla polskiego systemu prawnego.

Niniejsze zapytanie prowadzone jest w celu dokonania właściwego oszacowania wartości docelowego zamówienia i nie stanowi oferty w myśl. Art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Wycenę proszę przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 09.07.2019 r., godz. 15:00, wpisując w temacie wiadomości Raport analityczny dotyczący włączenia definicji klastra i/lub Raport analityczny dotyczący koncentracji geograficznej klastrów.

Przygotowując wycenę prosimy skorzystać z załączonego formularza.

W przypadku pytań prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Opublikowano: 02.07.2019 14:52
Poprawiono: 02.07.2019 15:00
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: