15 maj 2019

Usługi szkoleniowe dla II i III edycji Akademii Menadżera Innowacji (AMI)

W związku z prowadzonym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości projektem pozakonkursowym „Akademia Menadżera Innowacji”, Departament Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny zamówienia 1) na pozyskanie i zatrudnianie kadry merytorycznej oraz  wsparcie rekrutacji przedsiębiorców na potrzeby świadczenia kompleksowych usług szkoleniowych na rzecz przedsiębiorstw biorących udział w II i III Edycji programu Akademia Menadżera Innowacji (AMI) a także 2) usługi dotyczącej kompleksowej organizacji w części szkoleniowej, na potrzeby II i III edycji programu Akademia Menadżera Innowacji (AMI):

  1. 2 konferencji – konferencja dwudniowa (zjazd otwierający) i konferencja jednodniowa (zjazd zamykający) dla uczestników II i III edycji programu Akademii Menadżera Innowacji (AMI)
  2. cyklu 6 dwudniowych zjazdów tematycznych oraz jednego zjazdu podsumowującego dla uczestników II i III edycji programu Akademia Menadżera Innowacji (AMI).

Zakres oraz szczegółowe wymagania dotyczące realizacji usługi zostały opisane w załączonym pliku.

Szacunek, według wskazanego wzoru, proszę wysłać na adresy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 maja 2019 r. do godz. 16:00, wpisując w temacie wiadomości: Usługa polegająca na pozyskiwaniu oraz zatrudnianiu kadry merytorycznej na potrzeby świadczenia kompleksowych usług szkoleniowych na rzecz realizacji programu Akademia Menadżera Innowacji -  wycena.

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Opublikowano: 15.05.2019 13:23
Poprawiono: 23.05.2019 12:19
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: