14 maj 2019

Szacowanie wartości zamówienia wykonania usługi eksperckiej związanej z konsultacjami i opiniowaniem metodologii oraz raportów z badania sektorów/branż

W związku z realizacją projektu Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przeprowadza rozeznanie rynku.

Niniejsze szacowanie dotyczy planowanego zamówienia dotyczącego realizacji usługi eksperckiej, której przedmiotem jest: konsultowanie i opiniowanie metodologii oraz raportów z badania w 4 sektorach tj. przemysł mody i innowacyjnych tekstyliów, opieka zdrowotna i pomoc społeczna, budownictwo, motoryzacja z elementami elektromobilności.

Informację zwrotną prosimy kierować drogą e-mailową na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 24 maja 2019 r.

Jednocześnie informujemy, że rozeznanie rynku nie jest rozumiane jako oferta na podstawie KC art. 66 oraz ustawy prawo zamówień publicznych.

Pliki do pobrania

Opublikowano: 14.05.2019 14:05
Poprawiono: 23.05.2019 13:20
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: