12 kwiecień 2019

Szacowanie wartości zamówienia - organizacja spotkań: branżowych okrągłych stołów oraz regionalnych podsumowań wyników badań w ramach projektów Bilans Kapitału Ludzkiego oraz Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego

W związku z planowanym ogłoszeniem zamówienia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zwracamy się do Państwa z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny zamówienia „Organizacji spotkań: branżowych okrągłych stołów oraz  regionalnych podsumowań wyników badań w ramach projektów - Bilans Kapitału Ludzkiego oraz Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego”.

Zakres oraz szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały opisane w załączonych plikach

Prosimy o przekazanie informacji w ww. zakresie w terminie  do dnia 24 kwietnia 2019 roku do godz. 16:00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w temacie wiadomości: „Organizacja spotkań”

Wszelkich dodatkowych informacji udziela: Wioletta Skrzypczyńska - Departament Analiz i Strategii, PARP, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Opublikowano: 12.04.2019 07:10
Poprawiono: 12.04.2019 07:10
Modyfikujący: 
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: