Utworzono: 29 grudnia 2017

Zapraszamy do złożenia oferty na świadczenie usług kurierskich dla Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.  Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia oraz sposobu przygotowania oferty znajdują się w „Zaproszeniu do złożenia ofert” oraz w załącznikach.

więcej

Utworzono: 27 grudnia 2017

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty na świadczenie usługi wykonania i dostarczenia pieczątek służbowych na potrzeby Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

więcej

Utworzono: 27 grudnia 2017

Zapraszamy do złożenia oferty na świadczenie usługi wykonania i dostarczenia wizytówek służbowych na potrzeby Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

więcej

Utworzono: 27 grudnia 2017

Zapraszamy do złożenia oferty na świadczenie usług wykonania, personalizacji i dostarczenia zbliżeniowych kart dostępu (kart) na potrzeby Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

więcej

Utworzono: 19 grudnia 2017

Zapraszamy do złożenia oferty na „Sprzedaż licencji i wdrożenia oprogramowania APN Mail Archives dla 1500 skrzynek pocztowych wraz z 12 miesięcznym wsparciem dla wdrażanego oprogramowania”.

więcej

Utworzono: 14 grudnia 2017

Zapraszamy do złożenia ofert na realizację zamówienia „Wykonanie prac analityczno - inwentaryzacyjnych na zbiorze instrumentów finansowych oraz przygotowanie nowego instrumentu wsparcia”. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia oraz sposobu przygotowania oferty znajdują się w „Zaproszeniu do składania ofert” oraz w załącznikach.

więcej

Utworzono: 6 grudnia 2017

Zapraszamy do złożenia oferty na ” Zapewnienie wsparcia technicznego dla posiadanego przez PARP systemu do wykonywania kopii zapasowych EMC Avamar”.

Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia oraz sposobu przygotowania oferty znajdują się w zaproszeniu i załącznikach.

więcej