Utworzono: 20 stycznia 2017

W związku z koniecznością oszacowania wartości przyszłego zamówienia, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny za usługę zaprojektowania 4 wariantów strojów dla pracowników Pawilonu Polski na Międzynarodowej Wystawie Astana Expo 2017 w Republice Kazachstanu oraz uszycie 4 prototypów według opracowanych projektów i organizację pokazu strojów (zapewnienie modelek i modeli) podczas konferencji prasowej, zwracamy się do Państwa z prośbą o oszacowanie kosztu ww. usługi w odniesieniu do zakresu prac określonego w załączniku nr 1.

więcej

Utworzono: 19 stycznia 2017

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, jako główny organizator polskiej ekspozycji na Astana EXPO 2017, zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny poniższych elementów zamówienia. Szacowanie jest przeprowadzone w związku z planowanym ogłoszeniem zamówienia.

więcej

Utworzono: 19 stycznia 2017

W ramach procedury rozeznania rynku Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny zamówienia polegającego na opracowaniu i wykonaniu materiałów audio-wideo związanych z działaniami realizowanymi przez PARP.

więcej

Utworzono: 19 stycznia 2017

W ramach procedury rozeznania rynku Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny zamówienia polegającego na weryfikacji redakcyjnej treści bazy wiedzy w zakresie działań realizowanych przez PARP.

więcej

Utworzono: 19 stycznia 2017

W ramach procedury rozeznania rynku Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny zamówienia polegającego na opracowaniu treści redakcyjnych na potrzeby stron internetowych PARP.

więcej

Utworzono: 16 stycznia 2017

W związku z planowanym zleceniem przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości przeprowadzenia kontroli projektów realizowanych w ramach POIR, POPW oraz POWER, zwracamy się z prośbą o szacunkową wycenę zlecenia polegającego na przeprowadzeniu ww. usługi w odniesieniu do zakresu prac określonego w załączniku.

więcej

Utworzono: 13 stycznia 2017

W ramach procedury rozeznania rynku Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zwraca się z prośbą o wycenę kosztów usługi polegającej na przygotowaniu do druku, opracowaniu graficznym, składzie, druku, konwersji i dostawy publikacji i materiałów promocyjnych. Szczegółowy opis znajduje się w pliku poniżej.

więcej