Utworzono: 18 stycznia 2018

Zapraszamy do złożenia ofert na realizację usług doradczych w zakresie badań i rozwoju. 

więcej

Utworzono: 29 grudnia 2017

Zapraszamy do złożenia ofert na realizację zamówienia „Świadczenie eksperckiej usługi prawnej związanej z realizacją Przedkomercyjnych Zamówień Publicznych (PCP) przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości”

więcej

Utworzono: 29 grudnia 2017

Zapraszamy do złożenia oferty na świadczenie usług kurierskich dla Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.  Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia oraz sposobu przygotowania oferty znajdują się w „Zaproszeniu do złożenia ofert” oraz w załącznikach.

więcej

Utworzono: 27 grudnia 2017

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty na świadczenie usługi wykonania i dostarczenia pieczątek służbowych na potrzeby Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

więcej

Utworzono: 27 grudnia 2017

Zapraszamy do złożenia oferty na świadczenie usługi wykonania i dostarczenia wizytówek służbowych na potrzeby Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

więcej

Utworzono: 27 grudnia 2017

Zapraszamy do złożenia oferty na świadczenie usług wykonania, personalizacji i dostarczenia zbliżeniowych kart dostępu (kart) na potrzeby Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

więcej

Utworzono: 19 grudnia 2017

Zapraszamy do złożenia oferty na „Sprzedaż licencji i wdrożenia oprogramowania APN Mail Archives dla 1500 skrzynek pocztowych wraz z 12 miesięcznym wsparciem dla wdrażanego oprogramowania”.

więcej